Aksiyon Filmleri

Yedinci Oğul – Seventh Son

Yedinci Oğul Seventh Son 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Yedinci Oğul – Seventh Son 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Film Tanıtımı

Efsanelerle sihrin çarpıştığı fantastik bir evrende, mistik bir tarikatın geriye kalan tek savaşçısı geleceğine isanlığı kurtaracağına dair kehanetlerde bulunulan ve muhteşem güçlerle dünyaya gelen bir savaşçı olan son Yedinci Oğul’u bulmak suretiyle yola çıkar. Ziraatçi olarak yaşamış olduğu sessiz hayatından koparılan ve kahraman olmasına olasılık verilmemiş Tom Ward, esrarengiz rehberine bu kadim kehaneti gerçekleştirmek için eşlik etmeyi kabul eder.

Ne var ki Tom’un başa çıkması ihtiyaç duyulan ilk gerçek güçlük; rehberi yanında yokken, fena ruhlu Anne Malkin’in hapsolduğu yerden kaçması oluyor. Thomas, hem fena ruhlarla savaşım etmeyi hem de Anne Malki’nin kasaba halkına saçmayı organize ettiği dehşeti engellemeyi öğrenmek zorunda duracak ve yiğit bir kahramana dönüşecek!

Cengiz Han filmi yardımıyla, epik projelere aşina olan yönetmen Sergey Bodrov’un kamera arkasına geçmiş olduğu filmin başrolleriniyse Ben Barnes, Julianne Moore, Djimon Hounsou, Olivia Williams ve Jeff Bridges paylaşıyor.

Film Görüntüleri 

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı