Bilim Kurgu Filmleri

Yaratık – Alien İndir | Torrent Bilim Kurgu Film

Yaratık - Alien İndir | Torrent Bilim Kurgu Film 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.  

Yaratık – Alien İndir | Torrent Bilim Kurgu Film 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.  

Film Tanıtımı

Yaratık , bilmedikleri bir gezegene iniş yapmak zorunda kalan mürettebatın yaşam mücadelesini konu alıyor. Tarihin en meşhur uzay gemisi Nostromo görevini tamamlamış bir halde Dünya’ya geri dönerken başka bir gezegenden bir yardım çağrısı alır. Çağrıyı karşılıksız bırakmayan vapur mürettebatı bu bilinmedik gezegene iniş yapar. Bu çağrının bir uyarı sinyali bulunduğunu geç fark eden ekip bilinmeyen bir yaşam formuyla karşılaştıklarında olağandışı bir tecrübeye, ürkütücü bir maceraya atılırlar.

Ridley Scott 1979 senesinde Yaratık serisinin bu ilk filmini yarattığında beyaz perde tarihini bambaşka bir deneyimle tanıştırmış, bilim kurgu türünün en mühim örneklerinden birine imza atmıştır. Mahluk serisi, ilk filmin peşinden çeşitli yönetmenler tarafınca devam ettirilse de, Ridley Scott imzalı bu film hem serisinin, hem de ilişkin olduğu bilimkurgu türünün en mühim yapıtlarından biri olarak kabul görmüştür.

 

 

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

 

Önerilen: Yaratık 2 – Aliens İndir | Torrent Bilim Kurgu Film

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı