Bilim Kurgu Filmleri

Yaratık 2 – Aliens İndir | Torrent Bilim Kurgu Film

Yaratık 2 - Aliens İndir | Torrent Bilim Kurgu Film 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Yaratık 2 – Aliens İndir | Torrent Bilim Kurgu Film 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Film Tanıtımı

Yaratık 2, ilk Alien(Yaratık) filminden 57 yıl sonrasını konu alıyor. Film, Nostromo’da hayatta kalan tek şahıs olan Ellen Ripley’in seneler sonrasında uyanışıyla başlıyor. Ripley kısa bir süre sonrasında yaratık yumurtalarına rastladıkları gezegende acayip şeyler bulunduğunu, bu tenha yerin artık bir yerleşim yeri haline geldiğini ve yaratıkların bir koloni kurduklarını konu alıyor; sadece şirket yetkilileri bu yıkım uyarısına inanmıyor. Kolonicilerle aralarındaki bağlantı ansızın koptuğunda Ripley, kendine bir ekip kurup bu işi tek başına çözmek için gezegene geri dönüyor.
Beyazperde tarihinin kült yapımlarından olan Yaratık serisinin bu filmi iki Oscar kazanmıştır; yönetmen koltuğunda ise Ridley Scott yerine bu kez James Cameron var.

 

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

 

Önerilen:Yaratık 3 – Alien İndir | Torrent Bilim Kurgu Film

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı