Aile FilmleriDram FilmleriGizem FilmleriMacera FilmleriTorrent Filmler
Trend

Vahşetin Çağrısı (2020)

Konu

Bitkin köpekler, Hal onları kararsız bir donmuş gölü geçmeye zorlamadan ilkin dururlar. Buck hareket etmeyi reddettiğinde, Hal onu vurmakla tehdit eder. Hal, öteki kızak köpeklerini gölü geçmeye zorlarken Thornton ortaya çıkar ve Buck’u kurtarmış olur. Thornton’un bakımı altında Buck iyileşir. Sonrasında, bir barda Thornton, onu terk eden köpekleri ortaya çıkaran Hal tarafınca saldırıya uğrar. Sahneye şahit olan Buck, Hal’a saldırır. Buck ve Thornton hemen sonra yırtıcı doğada özgürce yaşayabilecekleri Yukon haritasının ötesine geçerler. Açık bir vadide terk edilmiş bir kabine rastlayıp yerleşirler. Torrent Film İndir Ayrıca Hal, Thornton’un altını sakladığına inanarak durmaksızın avlanır.

Açık yırtıcı doğada, Thornton ve Buck, balıkçılık ve altın panning olmak suretiyle günlük aktivitelerini birleştirir. Beraber geçirdikleri süre süresince Buck, dişi beyaz bir kurtlara çekilir. Thornton ve beyaz kurt içinde gidip gelen Buck, Thornton ile evcilleştirilmiş yaşamı ve dişinin ilişik olduğu kurt sürüsü ile olan yeri ile çatışıyor. Thornton eve dönme zamanının Vahşeyin çağrısı torrent indir geldiğine inanıyor ve Buck’a sabah ayrıldığını söylüyor. Buck, istediği yaşamı seçebilir: Thornton ile gidin yada yırtıcı doğada yaşayın. Buck kurtlarla kalmayı seçer. Hal hemen sonra Thornton’u bulur ve ölümle vurur. Buck geri döner ve Hal’ı öldürür, onu ateşe yakalanan kabine iter.

Ölen Thornton, Buck’un kendisi için yaşamasını istiyor. Buck, Thornton’a veda eder ve yırtıcı doğaya geri döner. Orada, beyaz kurtla çiftleşir ve yavruları vardır ve yırtıcı tabiatın çağrısını tamamen kucaklayan paket lideri olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı