Dram Filmleri

Selvi Boylum Al Yazmalım İndir | Torrent Yeşilçam

Selvi Boylum Al Yazmalım İndir Torrent Yeşilçam 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Selvi Boylum Al Yazmalım İndir | Torrent Yeşilçam 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Film Tanıtımı

Kamyon şoförü İlyas (Kadir İnanır), İstanbul’dan Asya’nın (Türkân Şoray) kalmış olduğu köye gelir. Birbirlerine aşık olup evlenirler. Evlatlarının adını Samet koyarlar. İlyas, kamyoncu olduğundan sık sık yollara çıkar ve Asya, Samet’le yalnız kalır.

Bigün gene yola çıkan İlyas, eve dönmez ve Asya yı bir yazman ile aldatır. Asya bunu pencerede görür ve İlyas’tan kaçar.

İşleri bozulan İlyas, Asya’nın karşısına o şekilde çıkmak istemez ve bunalıma girerek Asya’yı terk eder. Asya, bu acıya dayanamaz ve oğluyla beraber yollara düşer. Yolda Cemşit (Ahmet Mekin) isminde bir insanla karşılaşırlar. Cemşit onlara kol kanat gerer. Beraber yaşamaya başlarlar. Bigün İlyas karşılarına çıkar. Asya şimdi büyük aşkı ve kendisine zor gününde kucak açan Cemşit içinde bir tercih yapmak zorunda kalır. Ve “sevgi emektir” diyerek kendisine ve çocuğuna emek veren Cemşit’i seçer.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı