Gerilim Dizileri

Messiah 1.Sezon Tüm Bölümler 720p (Türkçe Dublaj)

Messiah 1.Sezon Tüm Bölümler 720p (Türkçe Dublaj) 1080P torrent indir dizi, diziyi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent dizi indir.

Messiah 1.Sezon Tüm Bölümler 720p (Türkçe Dublaj) 1080P torrent indir dizi, diziyi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent dizi indir.

Film Tanıtımı

CIA ajanı Eva Geller (Michelle Monaghan), kamu düzenini bozarak uluslararası kamuoyunun ilgisini üzerini çeken bir adamla (Mehdi Dehbi) ilgili bilgileri ortaya çıkarır ve adamın kökenini araştırmaya başlar. Adam, onun mucizeler yarattığını iddia eden müridler kazanmaya devam ederken, küresel medya bu karizmatik adamın cazibesine giderek daha fazla kapılmaya başlar. Geller, bu adamın gerçekten ilahî bir varlık mı yoksa dünyanın jeopolitik düzenini bozabilecek aldatıcı bir sahtekâr mı olduğunu ortaya çıkarmak için uğraşmalıdır. Hikâye ilerledikçe, olaylar İsrailli bir istihbarat görevlisi (Tomer Sisley), Texaslı bir vaiz (John Ortiz) ve kızı (Stefania LaVie Owen), Filistinli bir mülteci (Sayyid El Alami) ve olayı haber yapan bir gazeteci (Jane Adams) gibi birçok farklı kişinin bakış açısından, iç içe geçmiş şekilde anlatılır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linki

 

 

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı