Komedi Filmleri

Kedi Özledi İndir | Yerli Torrent Film

Kedi Özledi İndir Yerli Torrent Film 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Kedi Özledi İndir | Yerli Torrent Film 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Film Tanıtımı

Film, birbirlerini oldukça seven sadece ilişkilerinde problemler yaşayan bir çiftin, bir kedi vasıtasıyla ilişkilerini onarmaya emek harcama sürecini konu alıyor. Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonrasında tanışmış ve o andan sonrasında da asla ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için ‘örnek ilişki’ timsali olan bu beraberlik, Kadir’in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları sebebiyle sorunlarla karşılaşmaya adım atar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır.
Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Kedi Özledi, yönetmenin uzun süredir üstünde çalmış olduğu üçlemenin ilk filmi. Duygusal Güldürü türündeki filmimizde İlker Ayrık, Idrak Eke, Selim Erdoğan ve Oya Aydoğan benzer biçimde adlar rol alıyor. Filmin senaryosuna ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci imza atıyor.

Ekran Görüntüleri

 

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı