Animasyon Filmler

Inside Out – Ters Yuz 2015 İndir (Torrentle 1080p İndir)

Inside Out - Ters Yuz 2015 İndir (Torrentle 1080p İndir) 2020 1080P olarak torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080 p türkçe torrent film indir.

Inside Out – Ters Yuz 2015 İndir (Torrentle 1080p İndir) 2020 1080P olarak torrent indir film , filmi torrentle süratli indir 1080 p türkçe torrent film indir.

Film Tanıtımı

Minik Riley için yaşam, babasının San Francisco’da yeni bir işe başlamasıyla baştan aşağıya değişmiş olur. Orta-Batı’daki yaşamını geride bırakan Riley’ı şimdi yeni bir ev, okul ve dostlar beklemektedir. Peki içindeki duyguları o ne söyler? Sevinç (Amy Poehler), Korku (Bill Hader), Hiddet (Lewis Black), Nefret (Mindy Kaling) ve Üzüntü (Phyllis Smith)… Riley’in zihninin içinde yaşayan, ona günlük hayatında tavsiyeler veren duyguları bu yeni hayata alışırken küçük bir kaosa niçin olacaktır. Sevinç, Riley’nin en mühim duygusudur ve onu hep pozitif tutmaya çalışır fakat öteki duygular bu yeni hayatına uyum sağlama mevzusunda birazcık şaşkındır…Orijinal fikri ve yönetmenliği Pete Docter’a ilişik olan keyifli animasyonun senaristi Michael Arndt. Disney ve Pixar’ın ortak yapımı filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Phyllis Smith ve Lewis Black şeklinde adlar içeriyor.

Film Fragmanı

 

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı