Komedi Filmleri

Hokkabaz İndir | Yerli Komedi Cem Yılmaz

Hokkabaz İndir Yerli Komedi Cem Yılmaz 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

 

Film Tanıtımı

Cem Yılmaz’ın ticari güldürü filmi yerine daha oldukça Avrupa sineması örneklerine benzeyen sempatik acıklı bir tecrübe etme ile beyazperde’ye çıkmış olduğu bu filmimizde, çocukluğundan beri büyülü şeylere ilgili duymuş olan İskender, dikiş tutturamamış genç bir adamdır. Israrla kendisinin bir sihirbaz bulunduğunu iddia etse de, yakın arkadaşı ve yoldaşı Maradona haricinde asla kimse bunu kabul etmez ve küçümseyerek onun bir hokkabaz bulunduğunu iddia ederler. İskender’in babası Sait de, evladından utanmaktadır.

Oğlunu hiçbir süre takdir etmez, şundan dolayı o da oğlunun yapmış olduğu işten gurur duymamaktadır. Mecburi nedenlerden dolayı, İstanbul’dan kaçarcasına turneye çıkmak zorunda kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda bırakılırlar. Baba ve oğul, bu gezim yardımıyla birazcık olsun yakınlaşsa da, yaşanacak birbirinden garip vakalar, herşeyin değişik bir seyirde gitmesine niçin olacaktır. Cem Yılmaz’ın Ali Taner Baltacı ile beraber yönetmenlik koltuğunu paylaşmış olduğu Hokkabaz, 2006’nın keyifli yerli yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Ekran Görüntüleri

 

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı