Oldukça iddialı çıkan, David Yates'in yönettiği bu filmin başrolünü ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Oscar ödüllü Eddie Redmayne üstleniyor.

Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları

Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları 2 (Grindelwald'ın Suçları)
Detay
Fragman
Oldukça iddialı çıkan, David Yates'in yönettiği bu filmin başrolünü ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Oscar ödüllü Eddie Redmayne üstleniyor.
1 oy / 5 puan

Yazar :@volkan

Film Yabancı

Üretici:Warner Bros., Heyday Films Sürüm:2 (Grindelwald'ın Suçları) Crack:ETRG Görüntülenme:876 İndirilme:128 Dil:İngilizce
720p HDCAM İndir 1.09 GB

Görüntü ve ses sinema çekimi SD kalitelidir. HD versiyonu çıktığında güncellenecektir.

Gellert Grindelwald hapisten kaçar ve büyücüleri büyü yeteneği olmayan her şeyin üstüne çıkarmak için yandaş toplamaya başlar ve Gellert'i durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın arkadaşı olarak gördüğü büyücü Harry Potter serisinden tanıdığımız Albus Dumbledore'dur. Ancak Dumbledore'un, daha önce Grindelwald'a engel olan eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım alması gerekecektir. Bu macera Newt, Tina, Queenie ve Jacob'ı yeniden bir araya getirir fakat Newt'un görevi, giderek tehlikeli bir hal alacaktır.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir
Torrent İndir
Türkiyenin en iyi ücretsiz torrent sitesi 2015-2019 © Mikro Bilişim Tüm Hakları Saklıdır.