Gençlik Filmleri

Başka Dilde Aşk Torrent İndir Yerli Sansürsüz 1080p

Başka Dilde Aşk Torrent İndir Yerli Sansürsüz 1080p 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Başka Dilde Aşk Torrent İndir Yerli Sansürsüz 1080p 1080P torrent indir film , filmi torrentle hızlı indir 1080p türkçe torrent film indir.

Film Tanıtımı

Onur’un tüm yaşamı, birlikte spor yapmış olduğu arkadaşlarından birinin doğum günü partisinde beklenmedik bir dönüşüme uğrayacaktır. Beraberce kürek takımında yeraldığı arkadaşı Vedat’ın doğum günü partisinde Zeynep’le tanışır ve yaşamı değişmiş olur. Kalabalık ve gürültülü bir barda asla konuşmadan geçen gecenin sonunda Zeynep, Onur’un işitme engelli bulunduğunu farkeder. Fakat bu alışılmadık durum Zeynep’i Onur’dan soğutmaz. İşiyle, ailesiyle problemler yaşayan Zeynep, yaşamış olduğu çevreyi sorgularken birazda bilmediği bir dünyanın meraklıyla unutmuş olduğu ceketini bahane ederek Onur’u ziyaret etmeye karar verir. Babasının annesini bir başka hanımla aldattığını öğrendikten sonrasında bu durumu içine sindiremeyip evini terkeden Zeynep, bir oldukça iş değiştirdikten sonrasında davet merkezinde çalışmaya adım atar. Sadece davet merkezleri oldukça ağır emek harcama koşullarına haizdir ve karşılığında kazanılmış olduğu azca paradan oldukça mutsuzdur. Tüm gün telefonda tanımadığı insanlarla konuşmak zorunda kalan Zeynep konuşmadan anlaşabildiği Onur’la rahatlık bulacağına kani olur.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linki

Filmi İndirmek İçin Tıklayınız

 

Önerilen Film: TIM (2018) Sansürsüz Torrent İndir Full HD

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı