Strateji Oyunları

Age of Empires 2 indir (HD The Forgotten) Torrent Oyun İndir

Age of Empires 2 indir (HD The Forgotten) Torrent Oyun İndir full oyun torrent indir film , oyunu torrentle hızlı indir türkçe torrent oyunlar indirme sitesi.

Age of Empires 2 indir (HD The Forgotten) Torrent Oyun İndir full oyun torrent indir film , oyunu torrentle hızlı indir türkçe torrent oyunlar indirme sitesi.

Oyun Tanıtımı

Klasik stratejinin bu taksiti Roma’nın düşüşünden Orta Çağ’a kadar uzanır. Age of Empires II, 13 uygarlığın 1’ini denetim etmenizi sağlar: Britanyalılar, Bizanslılar, Keltler, Gotlar, Teutonlar, Franklar, Moğollar, Çinliler, Japonlar, Persler, Saraclar, Türkler ve Vikingler. Eğer oyunu daha ilkin oynamış olsaydınız, iyi mi çalıştığını bilirsiniz – günlerinizi orduları işe almanızı, asker yetiştirmenizi ve muharebeye ya da ticarete doğru ilerlemenizi sağlayacak kaynakları biriktirerek geçirirsiniz.

Empires II Yaşı inanılmaz derecede detaylı bir oyundur, sadece bu oyun oynamak zor değildir. Oyun aslen oldukça eski olmasına karşın, oyun bağlamında sezgisel ve oldukca gerçekçi. Age Of Empires II’yi William Wallace ya da Gengis Khan benzer biçimde efsanevi bir önder olarak oynamaya, birçoğunun direnmek için zor bulabileceği bir teklif benzer biçimde bazı muhteşem dokunuşlar var! Ek olarak öteki rakiplere karşı yada bilgisayara karşı oynayabileceksiniz.

Sistem Gereksinimleri;

Minimum:
OS: Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8
Processor: 1.2GHZ CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Direct X 9.0c capable GPU
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: Direct X compatible sound card

GörüntülerOynanış Videosu

 

İndirme Linki

Oyunu İndirmek İçin Tıklayınız

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı